Povedené léto s Tomášem Klusem

Tomáš Klus a jeho cílová skupina předali Studiu Oáza v rámci turné “Konečně venku” 400.000,- Kč.

Letošní prázdniny byly pro Studio Oáza výjimečné. Klasický čas dovolených, zaslouženého odpočinku, relaxace a klidu zpestřilo open air turné “Konečně venku” Tomáše Kluse a jeho cílové skupiny. V rámci turné kapela odjela 7 letních koncertů (Sychrov, Hranice na Moravě, Znojmo, Loděnice u Benátek nad Jizerou, Ostrov u Karlových Varů, Dolní Lomná a Třeboň).

Jako „předskokani“ si na těchto koncertech zahráli a zazpívali hudebníci z Oázy – Klára Königová, Vladimír Albrecht a bubeníci skupiny Oáza Drums pod vedením svých lektorů Jarmily Kosinové, Jaroslavy Daško Zemanové, Kateřiny Košťálové a Jana Horvátha a za spolupráce s hostujícími muzikanty Danielou Kosinovou a Kateřinou Blahovou.

Tomášovi Klusovi, Jiřímu Kučerovskému a Barbaře Falgeové patří velký dík za podporu Studia Oáza, milé a vřelé přijetí všech lidí z Oázy a šíření dobrého jména lidí s mentálním postižením. To vše samo o sobě by bylo bezva, ale není to vše. Celkový výtěžek z prázdninového turné je 400 000,-Kč – skvělé povzbuzení a skutečná podpora další činnosti Studia Oáza.

Další dík patří:
divákům a fanouškům Tomáše Kluse a celé kapely za vyprodané koncerty, celému týmu okolo Tomáše za přátelskost, vstřícnost a vyhovění všem našim požadavkům, Pavlu Greinerovi z autoškoly KING a Jakubovi Adámkovi, řediteli Domova Laguna Psáry za bezplatné poskytnutí dopravy a odvoz na koncerty, dalším řidičům a lektorům v jedné osobě – Marcele Lorencové, Kateřině Košťálové a Janu Horváthovi, Ladislavu Greinerovi za zapůjčení klavinovy a všem dalším lidem, kteří se zasadili o hladký průběh celého turné i seznámení Oázy a Tomáše, Jiřího a Báry.

Fotografie z koncertů:

Ostatní fotografie z letních koncertů najdete ve fotogalerii.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>