Červen v Oáze

Začátkem června Oáza pořádala hned dvě kulturní akce.

V sobotu 2. června 2018 se konalo v Divadle Na Prádle představení s názvem „O slepičí krok“. Diváci měli spolu s našimi herci možnost zamotat se do koloběhu času…. Po představení jsme zhlédli film Studia Oáza „Cirkus ad absurdum“ natočený v roce 2012.

V úterý 5. června proběhla vernisáž výstavy obrazů, keramiky a fotografií Studia Oáza, již tradičně v Komunitním centru Kampa. Vernisáž slavnostně zahájila Olga Kurzová a svým zpěvem dva dětské soubory Kampata pod vedením Denisy Dohnalové. Návštěvníci si mohli zakoupit originální dárky, občerstvit se a také si zatančit za doprovodu zpěvu a hry na kytaru Pavla Greinera. Obrazy, které se neprodaly, máte možnost si prohlédnout do konce prázdnin v Komunitním centru.

Provoz Studia Oáza pro tento školní rok byl ukončen 23. června zábavným odpolednem, zahrát nám přijeli Kabrňáci z Tloskova. Strávili jsme společně příjemný čas a zároveň oslavili jubileum Olgy Kurzové.

Kroužky po prázdninách začnou v týdnu od 10. září 2018.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>